Niezwykłe kleje poliuretanowe

Kleje poliuretanowe powinny być bardzo mocne i bardzo trwałe. Ich jakość powinna spełniać oczekiwania klientów. Zdecydowanie warto znaleźć rozwiązania na wiele okazji. Dla klientów takie rozwiązania są naprawdę najlepsze i najważniejsze. Nie ma nic lepszego od takich solidnych klejów do wszelkich nawierzchni. 

Solidny klej pomaga w codziennych pracach

Klej może być jednoskładnikowy i niskoprężny. Nadaje się np. do mocowania płyt styropianowych przy ocieplaniu budynków. Wydajność takiego kleju to 10 metrów kwadratowych. Niskoprężny klej sprawdza się zawsze i jest wyjątkowy dla każdego klienta. Po dwóch godzinach klej już mocno trzyma obie powierzchnie. Klej jest bardzo jednorodny. Co ważne znakomicie trzyma się betonu, ścian, innych podłoży. Tynki i powłoki malarskie mają wyjątkową przyczepność. Głuche tynki należy odkuć i dopiero wtedy kleić tym produktem. Zanieczyszczenia ścian usuwa się przed zastosowaniem kleju. Stare, nieotynkowane mury oczyszcza się z kurzu i myje się wodą pod ciśnieniem. Styropian przymocowany takim klejem przetrwa całe lata. Nie ma co do tego wątpliwości. 

Sklei też drewno

Klej poliuretanowy sklei też drewno. Jest to produkt ciekły, utwardzony wilgocią pochodzącą z powietrza. Ma krótki czas otwarty i szybko wiąże. Posiada odporność na wodę, jest cieczą o barwie brązu. Po utwardzeniu klej staje się spoiną niesamowicie odporną na niskie temperatury i wodę. Sprawdza się przy klejeniu wilgotnego drewna. Klej ma bardzo wysoką gęstość, jest wodoodporny. Należy go aplikować w temperaturze co najmniej 15 stopni Celsjusza. Duża przyczepność kleju do powierzchni jest jego największą zaletą i naprawdę znakomitym walorem. Klej sprzedawany jest w opakowaniach o pojemności 1 kilograma. Klej poliuretanowy nazywany jest klejem konstrukcyjnym, odpornym na różnorodne czynniki, trwałym i bardzo dobrej próby. Stosowany jest w budownictwie, przemyśle motoryzacyjnym, innych branżach. W domu też ma znaczenie, szczególnie, gdy trzeba przykleić lustro do ściany, czy na trwałe umocować wieszaki lub dekoracje. Klej trzyma mocno, sprawdza się w każdej sytuacji. Jego jakość jest godna polecenia, bez takiego kleju byłoby trudno zadbać odpowiednio o solidne przymocowanie szkła, drewna, połączenie kamieni i innych tworzyw. Sztuczne tworzywa na ten klej też będą trzymały się bardzo mocno. 

Na zewnątrz i w środku

Klej stosuje się w domach, mieszkaniach oraz poza nimi. Każda osoba może korzystać z takiego kleju, dbając o własne mieszkanie, starając się, aby sprawdzało się ono zawsze, o każdej porze. Niejedna osoba doceni taki klej i zechce z niego korzystać na co dzień. Warto o tym pamiętać, bo dobry klej to naprawdę podstawa zadowolenia. Żaden inny klej nie ma takiej trwałości jak PUR, czyli klej poliuretanowy. Specjaliści twierdzą, że takie produkty są równie trwałe, jak spawanie. Jest to naprawdę wyjątkowa rzecz, bez której byłoby bardzo trudno spokojnie żyć i dobrze funkcjonować. Mocny klej to podstawa zadowolenia i wyjątkowa jakość w dobrej cenie. Kleje nie są nadmiernie drogie, a klienci cenią ich moc i szybkość schnięcia. Niektóre rodzaje potrafią wyschnąć nawet w kwadrans. 

Więcej informacji znajdziesz w sklepie: woronko-kleje.pl